Sme iní, sme Desigual!

 

Obliekame ľudí, nie telá...

 

Od roku 1983 určuje Thomas Meyer trend obliekania, ktoré vzbuduje u ľudí pozitívne pocity. O rok na to vzniká značka DESIGUAL nesúca heslá tolerancie, inovácie, zábavy a neustáleho zlepšovania.

 

 

"Rešpektujeme rozdiel, počúvame ostatných , veríme v otvorenosť". My sme nadšenie, pretože milujeme to, čo robíme. Neustále skúmame nezmapované územia, pričom sa usilujeme dosiahnuť trvalo udržatelný rast a zisk.

 

 

Dotýkame sa emócií, vytvárame oblečenie a doplnky so srdcom. Sme jedinečný, sme DESIGUAL

Ženy: Kúsky čerpájú šťastie, optimizmus a energiu každým švom. Pocit a tkanina sľubujú teplo a blahobyt. Zbierka DESIGUAL je koncipovaná ako zmyselná revolúcia. Detail by detail.

Muži: Pohodlie a inšpirácia. Táto chameleonická zbierka prináša podstaty značky DESIGUAL. Noste a užívajte si.

CIRQUE DU SOLEIL: Inšpirovaný značkou DESIGUAL. Slnečný cirkus a kreativita v odevoch. Bohaté farebné znaky, originálne kostýmy a obrovské množstvo emócií vo vystúpení. Viva la difference!

 

 

Dokonalo a rýchlo...

Sme schopný dodať 100 000 kusov odevov denne, uložiť do skladu 3 000 000 kusov a spracovať súčasne 5000 objednávok. Náš tovar budete mať v obchodoch do 24 hodín.

Rastieme a inovujeme

Ročný rast je viac ako 50%. Každým dňom rastieme viac a rozširovanie našej spoločnosti je nezastaviteľné. V Roku 2016 sme uzavreli s obratom takmer 500 miliónov eur, predali sme viac ako 15 miliónov odevov a predávali sme na viac ako 9000 miestach v Európe.

 

Marketing tak trochu inak

Komunikujeme cez bozky, hudbu a kino. Sme s ľudmi, ktorý to cítia. Sú to naši klienti, ktorý pomáhaju rozvíjať našu značku. Poďme spolu a predstavme to svetuDESIGUAL je postavený na koncepcií, že zábava a obchod nie sú len kompatibilné a komplementárne, ale nevyhnutné! Každodenný život, práca, spoločné učenie a vzrušenie. Práca je efektívna len s potešením.

 

DESIGUAL ITS NOT TO SAME...

 

11.máj 2017

Autor: Nikola Kopčíková

V kategórií: Blogy

 

Zdroje:

Culture trip Barcelona., The History Of Desigual In 1 Minute.  2017.,   [online]

Desigual.,Its not to same 2010. [online]

Ellie Shechet., NYFW: What is the Deal With Desigual? 2015.,   [online]

Laurie Thomas.,Desigual 2016.,   [online]

 

 

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.