GAUDÌ

 

 

Značka Gaudi, ktorej prvá továreň vznikla iba pred 22 rokmi dosiahla najvyššiu pozíciu na trhu s veľmi neformálnou módou pre mladých ľudí.  O ich džínsoch, tričkách a bundách sa hovorí po celom svete.

 


 

Ich odevy sú všestranné, pohodlné, perfektne sa hodia na každú príležitosť od diskotéky a voľný čas na formálne stretnutia až po kancelárske záležitosti.

Absolútnou cieľovou skupinou značky Gaudi sú ľudia vo veku od 25 do 35 rokov.  Spoločnosť sa nápadmi vo svojich kolekciách snaží zaujať najmä ľudí, ktorí chcú vo svojom okolí vzbudiť pozornosť inšpiratívnymi novinkami a nemajú problém financovať drahšie kúsky oblečenia.

 

 

Nové očakávania Gaudi sa darí napĺňať najmä schopnosťou rýchleho uvedenia produktov na trh. Každý týždeň Gaudi prichádza s niečím novým. Značka, ktorá je tak mladá ako Gaudi sa jednoducho v dnešnom rýchlom svete musí prispôsobiť tomuto tempu a Taliani to pochopili už dávno.

 

19.marec 2017

Autor: Ivan Varga

V kategórií: Blogy

 

Fashionmodeldirectory., GAUDI ITALIA 2015.,   [online]

GAUDI., GAUDI ITALIA 2013.,   [online]

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.