Dánska značka Jack & Jones

 

 

 

 

 

Jack & Jones je značka, ktorá vznikla v Dánsku. Ide o štýlovú módu určenú pre pánov.

Príbeh siaha do roku 1990, kedy jeden mladý a temperamenty vyslanec spoločnosti Bestseller prišiel do Osla na módny veľtrh s perfektne pripravenou kolekciou pre trendy mladých mužov.

Kolekcia presiahla všetky očakávania a zrodila sa nová značka Jack & Jones. V nasledujúcich rokoch sa značka rozrástla o viac než 1000 obchodov v 38 krajinách sveta.

Jack & Jones obsahuje 5 unikátnych podznačiek, ktoré navrhujú rôzne tými skúsených dizajnérov.

Vintage– Kvalitné kúsky riadiace kultúru a autentickosť dvadsiateho storočia s dôrazom na detaily. Spájajú sa historické odevy s túžbou inovácie.

Premium - Elegantná a ikonická klasika, ktorá nesie dôraz na vysoké detaily, nezameniteľnú kvalitu a čisté siluety.

 

 

Originals – Oblečenie navrhnuté na každodenné nosenie. Má prevzaté prvky s pouličnej kultúry mládeže, ktorá vyžaduje kreatívny a jedinečný vzhľad.

Core – Streetwearová móda. Vytvorená pre ulicu s odvážnymi motívmi čiernobielych prvkov na každodenné nosenie.

 

 

 

Tech- Multifunkčné športové oblečenie spojené s ležérnou módou pre aktívnych mužov. Kvalitná látka, ktorá odolá aj najdrsnejšiemu zaobchádzaniu.

Jeans intelligence Produkty vyrábané s tradíciou DENIM,  cenovo dostupné, ale predovšetkým kvalitné. Neustále preskúmanie najnovších trendov v oblasti spracovania a inovácií tkanín.

 

5.marec 2017

Autor: Ivan Varga

V kategórií: Blogy

 

 

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.