Pepe Jeans London. Značka milovaná a obdivovaná nami všetkými. Založená v Portobello Road v tak krásne elegantnej štvrti Londýna. Jej začiatok odštartovali traja bratia Nitin, Arun a Milan Snahovci v drobnom stánku pod mostom. Po dvoch rokoch snahy troch bratov počet obchodov vzrástol na štyri. Príležitostným predajom oblečenia sa Pepe premenil na jednu z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich značiek s džínsami v Európe. Dnes Pepe pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta s 300 obchodmi a tvorí 25 percentný predaj prémiových džínsov.

 

 

Prečo meno Pepe?

Značka bola pomenovaná Pepe, pretože ide o krátke, rýchlo zapamätateľné slovo, ktoré je možné napísať bez akýchkoľvek problémov.

Výrobný proces

Výroba džínsov od úplného začiatku miešania bavlny až po konečné šitie posilnenou bavlnou takzvaným točením sa vykonáva spoločnosťou Pepe Jeans. Použité farbivá sú zväčša síra a indigo. Hotové Džiny sa z fabriky takmer okamžite exportujú na samotný predaj.

 

 

Pepe Jeans prispieva svojimi trendy kúskami v šatníkoch mužov a žien. Najmä tričká majú  zvýraznené pruhy. Veľa kusov oblečenia Pepe v sebe nesie tóny farebnosti a ručne vyšívaných detailov. Vo všetkých kútoch sveta je značka Pepe Jeans symbolom kvality a štýlu. Pepe už roky udáva tón módnym vlnám a predovšetkým vďaka svojej povestnej kvalite sa drží na špičke módneho priemyslu.

 

Našu kompletnú ponuku produktov Pepe Jeans nájdeš na www.zipizappe.sk

 

Z Nášho pohľadu

Aj Pepe Jeans patrí k značkám, ktoré nájdete v našom obchode za bezkonkurenčné ceny.

Naše hodnotenie :

+  Kvalita

+ Meno značky

 

- Cena

Veľkým plusom nákupu oblečenia Pepe Jeans cez Zipizappe.sk sú práve ceny - (Bežná cena trička Pepe je 32,95€ ).  Cena v zipizappe je 24,95€.

 

 

24.apríl 2017

Autor: Ivan Varga

V kategórií: Blogy

 

Zdroje:

Fashion Forum., Pepe Jeans London, 2007., [online]

PepeJeans., History.,  [online]

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.